Marilyn Monroe’ya Tıpatıp Benzerliğiyle Herkesin Çift Olarak Yaratıldığına İnandıran Kadın

Dünyaca ünlü sanatçı Marilyn Monroe’ya benzerliğiyle herkesin çift yaratıldığına bir kez daha inandıran kadın, açıklamalarıyla gündem oldu. Bizler de sizler için derledik. Detaylar içeriğimizde…?

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/real-life…

Marilyn Monroe, dünya tarihinde kendisinden en çok bahsettiren ünlü isimler arasında yer alıyor.

Bugün ise Marilyn Monroe’ya birebir benzeyen Suzie Kennedy adında kadını tanıtacağız sizlere.

Dünyada Marilyn Monroe’ya en çok benzeyen kadın, Hollywood ekran efsanesine benzemekten kaynaklanan en çılgın deneyimlerini anlattı.

Dünyaca ünlü projelerde Marilyn Monroe’yu canladıran Kennedy, dünyanın en tanınmış yüzlerinden birine sahip olmayı genlerin çılgınlığı olarak değerlendiriyor.

‘Dailystar’a konuşan Kennedy, bir gün bir barda otururken yanına bir adamın geldiğini ve kendisine annesi olduğunu söylemiş. Ciddi bir şekilde konuşan adam John F. Kennedy ve Marilyn Monroe’nun oğlu olduğunu iddia etmiş.

“Muhtemelen en tuhafı buydu çünkü adam her anlamda buna ikna olmuştu. Almanya’daydı ve gerçekten kafam karışmıştı. Onun için biraz üzüldüm çünkü bana annesi olduğumu söyleyip onu evlatlık verdiğimizi söylüyordu.”

46 yaşındaki Kennedy, gençken kendisini güzel bulmadığını söylüyor. Bir gün sokakta gezerken kendisini Marilyn Monroe’nun ikizi sanmışlar ve bir ajansa katılmaya ikna etmişler.

“Bu zamana kadar beni takip edenler oldu ve Marilyn gibi göründüğüm için erkeklerin sizi fethetmek istediğini hissediyorsunuz. Marilyn Monroe’yu canlı görmediler, sadece bu görüntüyü gördüler ve ‘Bunu istiyorum, buna sahip olmalıyım’ diye düşünüyorlar.

‘Bence ona benzediğinizde de aynı şey oluyor çünkü erkekler Marilyn Monroe ile çıktıklarını söylüyorlar ama ben Marilyn Monroe değilim. Bu bir çağrışım gibi, Suzie ile çıkabiliyorsam, bir şekilde Marilyn Monroe ile de çıkabileceklerini düşünüyorlar. Bu biraz Chanel çantaya sahip olmak gibi bir şey tabii çanta ile ilgili değil marka ile ilgili.’

Kennedy, geçmiş yıllarda şiddete maruz kaldığı aile hayatından kurtularak kendi yolunu çizmiş ve sosyal medya hesabından da farkındalık yaratmak için çabalıyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir