Apple’ın Yeni Amiral Gemisi iPhone 15 Pro Max’den İddialı Başlangıç: 100 Milyon Adet Satacak!

Apple’ın piyasaya sürülmesine günler kalan yeni akıllı telefon serisi iPhone 15 hakkında çarpıcı iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak serinin en üst düzeyi iPhone 15 Pro Max’e ilişkin bir veri, teknoloji dünyasının gündemine oturdu. Söylentilere göre, Apple’ın yeni amiral gemisi serideki diğer modellere kıyasla çok daha fazla üretilecek ve şirketin en çok satan cihazlarından biri olacak. İşte detaylar…

Kaynak: https://9to5mac.com/2023/08/28/iphone…

ABD merkezli ünlü teknoloji devi Apple, merakla beklenen iPhone 15 akıllı telefon serisini 12 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtacak.

Seri içinde 4 farklı model bulunsa da tüm gözler firmanın en üst düzey telefonu iPhone 15 Pro Max üzerinde olacak.

İddialara göre ünlü marka, ilgileri şimdiden üzerine çeken telefon modelinden oldukça umutlu. Öyle ki analistler tarafından hazırlanan son raporlar, yeni amiral gemisinin Apple’ın en çok üretilen ve satılan cihazlarından biri olacağını söylüyor.

Beraberinde getireceği özellikleri ile heyecanlandıran Pro Max, iPhone 15 serisi satışlarının yaklaşık yüzde 40’ını bizzat kendi oluşturacak. Bu da 2024 yılının sonuna kadar 250 milyon satış hedefinin yaklaşık 100 milyonun yeni cihazdan sağlanacağı anlamına geliyor.

Apple’ın yeni gözbebeği, halefi olan 14 Pro Max’e de fark atacak. Raporlar 15 Pro Max’in eski modelden yüzde 10 oranında daha fazla satacağını öne sürüyor.

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x